Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Družstvo mužů se skládá z poměrně dosti členů SDH, a proto nás na některých soutěžích může reprezentovat tým A i B. Výhodou je "chlapská všestrannost" takže soutěžní funkce se obvykle mění.

     Našim mužům se výsledkově moc nedaří, protože většina má i jiné zájmy a těžko se dávají dohromady. Bohužel bez tréninku to nejde a při tomto sportu je nejdůležitější sehranost celého družstva. Ale i přes tyto problémy jsme se z úspěchů mohli radovat a oslavit vítězství.

     Na pohárové soutěži 2.10.2004 hasičských družstev v požárních útocích / klasika + rozhazování hadic / o Pohár Terezína jsme skončili na 1. místě ze 3. startujících.  Soutěžili : Zouna P., Týce M., Laube V., Hnilička M., Prošek M., Kubeš P., Kühnel St. a Prachfeld Zb.

     Na pohárové soutěži 1.5.2005 při 4. ročníku memoriálu Karla Stříbrného v Terezíně jsme skončili na 1. místě z 9. startujících. Soutěžili : Němec Fr., Laube V., Hnilička M., Prachfeld Zb., Viceník R., Zouna P. a Kühnel St.

     Na domácí soutěži KLAPSKÁ PROUDNICE se dařilo při 3. ročníku 6.7.2001, kdy A družstvo skončilo na 2. místě z 10. startujících. Soutěžili : Vent M., Prágl M.ml., Zouna L.ml., Prachfeld Zb., Zouna P., Hnát Zd.ml. a Novák P.

     Úspěchem byl výsledek na pohárové soutěži 29.8.2009 při 38. ročníku o Strážský pohár a 2. ročníku memoriálu Josefa Hudáka ve Stráži pod Ralskem, kdy muži obsadili pěkné 4. místo ze 16. startujících. Soutěžili : Sunkovský M., Kryner P., Štěpán L.st., Prachfeld Zb., Viceník R., Holub J., Komárek J. a Němec T.

      Domácí soutěž 5.7.2010 KLAPSKÁ PROUDNICE 12. ročník skončila úspěchem, kdy B družstvo obsadilo 1. místo ze 6. startujících.
Soutěžili : Voborský M,, Prágl M.st., Štěpán L.st., Sunkovský M., Zouna P., Holub V. a Kubeš P.

     I rok 2011 byl pro domací soutěž Klapskou proudnici bohatý na pěkné výsledky, muži B skončili na 2. místě a muži A na 3. místě z osmi startujících družstev.

 

Soutěže rok 2019

- dne 13.7. se konala soutěž ve Lvové, kde muži obsadili 6. místo z 9.
 
- dne 5.7. se konal 21. ročník soutěže O putovní plaketu SDH Klapý KLAPSKÁ PROUDNICE, kde naši muži obsadili 3. místo ze 6.
 
- dne 8.6. se konal 8. ročník soutěže O pohár starosty obce Travčice, kde naši muži (smíšené) obsadili 6.místo z 8.