Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Za poslední roky (dalo by se napsat i desítky let) se družstvo žáků účastnilo mnoha a mnoha soutěží, ze kterých odjížděli buď s radostnou tváří z dobrého umístění nebo trochu zklamaní, když se vše nezdařilo. Již dlouhá léta vede žáky k úspěchů pan Miroslav Sunkovský a v několika posledních letech mu pomáhá slečna Vlaďka Pailová.

     Jedním z povedených ročníků byla hra Plamen 1998/1999, kdy starší žáci zvítězili v okresním kole a reprezentovali nás na krajském kole Plamene v Lounech, kde obsadili 7. místo.

     Další vydařený ročník hry Plamen byl v roce 2003, kdy starší žáci vyhráli 1. místo v okresní soutěži v Předoníně a postoupili tak na krajské kolo do Habrovic u Ústí nad Labem konané 13. a 14.6.2003. Naši zde obsadili pěkné 5. místo.

 

Mladší žáci:

     Tato kategorie má také své místo v okresní soutěži PLAMEN a náš sbor v ní poprvé soutěžil v roce 1998 a vydržel nepřetržitě 9.let do roku 2006. Pod vedením pana Sunkovského a dalších členů sboru nechyběli nikdy na stupních vítězů a v letech 2000, 2002 se radovali z vítězství a zlatých medailí. Tyto úspěchy se pak projevily v dalších kategoriích. Byla jen velká škoda, že v roce 2007 se již družstvo nedalo dohromady pro malý počet dětí a rozpadá se.

      Dne 8.9.2012 dochází na soutěži v Dušníkách k návratu mladších žáků. Družstvo tvoří převážně děti, kteří přešly z plamínku.

 

Videa rok 2012

www.youtube.com/watch

Videa rok 2011

www.youtube.com/user/IwkQ#p/u/3/e0nLhv8iows

www.youtube.com/user/IwkQ#p/u/4/ceZXtzwfavM

youtu.be/4pvWS1bJvBo

 


Soutěže rok 2019 - mladší žáci a starší žáci

- dne 2.6. se konala pohárová soutěž mládeže IV. ročník memoriálu Václava Linharta v Křešicích (štafeta 4x60m + PÚ), kde mladší žáci obsadili 4. místo z 9 a starší žáci obsadili 7. místo z 9.
 
- dne 25.-26.5. se konala II.č ást okresního kola hry PLAMEN v Polepech, kde mladší žáci obsadili 2. místo ze 4 a starší žáci obsadili 4. místo ze 7.
 
- dne 18.5. se konal 3. ročník soutěže v ZPV mládeže v Radešíně, kde mladší žáci obsadili 4. místo ze 7 a starší žáci A obsadili 1. a žáci B skončili 6. místo ze 7.
 
- dne 6.4. se konal 3. ročník memoriálu Miroslava Sunkovského v ZPV mládeže v Klapý, kde mladší žáci obsadili 1. a 2. místo z 19 a starší žáci obsadili 1. a 10. místo z 15.
 
- dne 27.4. se konal 17.ročník soutěže mladých hasičů v Terezíně ( PÚ CTIF a PÚ ) a starší žáci obsadili 4. místo ze 7.
 
- dne 4.5. se konala soutěž O putovní pohár mládeže SDH Bechlín ( štafeta 4x60m + PÚ ), kde mladší žáci obsadili 2. místo z 5 a starší žáci obsadili také 2. místo z 5.
 
- dne 11.5. se konal 3. ročník soutěže o Pohár obce Lkáň v ZPV mládeže, kde mladší žáci obsadili 2.místo z 8 a starší žáci obsadili 1. místo ze 7.
 
 

Aktuální složení mladších:

                          Vedoucí: Ladislav Štěpán, Vlaďka Pailová a Aleš Kubíček 

 

 • Zouhar Matěj                 
 • Mikloš Jiří                     
 • Hauptvoglová Pavla        
  Krajčovičová Tereza                
  Topinka Adam  
  Topinka Jan          
 • Svobodová Amálie            
  Laube Jindřich                  
  Vans Vítězslav                 
  Laube Přemysl                 
  Ungerová Ella                   
  Hauptvoglová Petra    
  Sudová Ema
  Lubasová Nella
   
     
   

   

Aktuální složení starších žáků:

 • Němcová Alexandra      
 • Počinková Eliška           
 • Laube Filip                  
 • ​Pail Matěj                    
 • Kryner Petr                     
 • Krajčovičová Kateřina     
 • Laubová Alžběta               
 • Pail Jan                                
 • Viceník Jakub                
 • Voslářová Marie                 ​           

 

 

 

 

Obrazek